Nichrome 2.4869 verwarmingsdraad FEP en glasvezel Ni80Cr20 geïsoleerde weerstandsdraad
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nichrome 2.4869 verwarmingsdraad FEP en glasvezel Ni80Cr20 geïsoleerde weerstandsdraad

check 7 Product Sales

Als je nichroomdraad wilt kopen, bezoek dan onze online winkel. We hebben al goederen op voorraad en zullen je niet laten wachten. Als je nog vragen hebt, adviseren we je graag.

Als uw leverancier levert Evek GmbH uw bestelling snel en gemakkelijk. Nichrome draad tegen gunstige prijzen vindt u altijd klaar voor verzending in onze online shop.

€ 6,00 Inclusief belasting

€ 4,96 Exclusief belasting

7 items sold
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language

Lengtetolerantie kan oplopen tot +/-2 %.

Heb je een andere staalsoort of afmeting nodig? Neem dan contact met ons op. Ons verkoopteam zal je een aanbieding doen uit ons voorraadprogramma of leveringsprogramma :)

  • Productietijd - geen. Reeds op voorraad.
  • Voorbereiding voor verzending - 2-3 werkdagen.
  • Levertijd - afhankelijk van de pakketdienst. Kijk in de faq.

Er zijn 2 soorten isolatie beschikbaar:

  • Glasvezel (Q-glasvezel), temperatuur 600 ℃
  • FEP (gefluoreerd ethyleenpropyleen), temperatuur 200 ℃

Kenmerken:

MateriaalsoortContinue bedrijfstemperatuur / ℃SlijtvastheidChemische weerstandVochtbestendigheidWeerstand tegen oplosmiddelenBescherming tegen vlammen
FEP200uitstekenduitstekenduitstekenduitstekenduitstekend
Q-glas600voldoendegoedgoeduitstekenduitstekend

Weerstand per diameter:

Kwaliteitp bij 20°C (Ωmm2/m)Dia, mmNominaal ohm/MMini ohm/MMaximum ohm/M
NiCr80201.090.1561.71358.62764.798
NiCr80201.090.234.71332.97836.449
NiCr80201.090.315.42814.65716.200
NiCr80201.090.48.6788.2449.112
NiCr80201.090.55.5545.2765.832
NiCr80201.090.63.8573.6644.050
NiCr80201.090.82.1702.0612.778
NiCr80201.091.01.3891.3191.458


Nikkel-chroom (NiCr) is een legering van nikkel, chroom en, in zeldzame gevallen, ijzer. Een bekende legering bestaat uit 80% nikkel en 20% chroom. Deze legering wordt Nichrome 80/20 genoemd. Het is een uitstekende geleider, een metaal met een veel hogere weerstand dan andere isolatoren. Het wordt het meest gebruikt als weerstandsdraad in broodroosters en kachels, maar ook in sommige tandheelkundige restauraties (vullingen) en enkele andere toepassingen. Omdat de weerstand veel hoger is dan die van koper of aluminium, is de weerstand van dit metaal hoog genoeg om een nuttige waarde te bereiken met minimale afmetingen. Andere legeringen bevatten nikkel, chroom en ijzer in verschillende verhoudingen.

Als je nichroomdraad wilt kopen, bezoek dan onze online winkel. We hebben al goederen op voorraad en zullen je niet laten wachten. Als je nog vragen hebt, adviseren we je graag.

Omdat nikkel-chroom zeer slijtvast is, wordt het vaak gebruikt om resistente coatings te produceren voor zowel decoratieve als technische doeleinden. Nikkel-chroom legeringen worden bijvoorbeeld vaak gebruikt in vliegtuigturbines vanwege hun duurzaamheid, hittebestendigheid en algemene taaiheid.

Als leverancier levert Evek GmbH uw bestelling snel en gemakkelijk. Nichrome draad tegen gunstige prijzen vindt u altijd klaar voor verzending in onze online shop.

Geïsoleerd Ni80Cr20, geïsoleerd FEP 200°C Diameter met isolatie en tolerantie staan tussen haakjes:

  • 0,15mm (0,32mm ±0,03)
  • 0,2mm (0,45mm ±0,03)
  • 0,3mm (0,64mm ±0,03)
  • 0,4mm (0,77mm ±0,03)
  • 0,5mm (0,91mm ±0,03)
  • 0,6 mm (1,06 mm ±0,03)
  • 0,8mm (1,37mm ±0,03)
  • 1 mm (1,91 mm ±0,03)

Ni80Cr20, isolatie van glasvezel 600 ℃ (glasvezel), vezeltype: Q-glasvezel Diameter met isolatie en tolerantie worden tussen haakjes gegeven

  • 0,15 mm (0,65 mm ±0,03)
  • 0,2mm (0,66mm ±0,03)
  • 0,3mm (0,74mm ±0,03)
  • 0,4mm (1,46mm ±0,03)
  • 0,5mm (1,48mm ±0,03)
  • 0,6mm (1,55mm ±0,03)
  • 0,8mm (1,63mm ±0,03)
  • 1 mm (1,74 mm ±0,03)
Nichrom
Type
draad
materiaal
Nikkellegering
Materiaal nummer
2,4869
ONS
N06003
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
 Reviews

Be the first to write your review !